Služby

PRODEJ LEŠENÍ

Zaměřujeme se na prodej lešení ALFIX s cílem vyhovět individuálním potřebám každého zákazníka. Řešení přímo na míru je naší hlavní prioritou, proto jistě i pro Vás připravíme lešení, které Vám bude stoprocentně vyhovovat. V naší nabídce naleznete jak fasádní, tak i pojízdné a modulové lešení, k dispozici je Vám také zastřešení VARIO. Současně Vám pomůžeme také s přípravou lešení, proto Vám ho dopravíme až na Vámi určené místo.

PRONÁJEM LEŠENÍ

Stavíte nebo rekonstruujete a nemáte vlastní lešení? Potřebujete využít lešení pouze jednorázově? Pak i pro Vás máme řešení. V naší síti firemních a zákaznických půjčoven zajišťujeme pronájem lešení ALFIX. Spolu s ním Vám zajistíme také kompletní servis včetně montáže, demontáže i dopravy. Osobně Vám také zaměříme Vaši stavbu a provedeme cenovou kalkulaci, a to zcela zdarma. Kromě toho nabízíme zajímavé množstevní slevy a bonusy pro stálé zákazníky i dlouhodobé pronájmy.

ŠKOLENÍ LEŠENÁŘŮ

Zakoupili jste u nás lešení? Pak Vám jako poděkování poskytneme školení, a to opět zcela zdarma. Ano, i proto se náš prodej lešení vyplatí. Školení zajišťujeme na pojízdné lešení ALFIX i fasádní lešení ALFIX. Instruktoři lešenářské techniky jsou Vám k dispozici na všech našich pobočkách, takže stačí si s nimi domluvit termín, který Vám vyhovuje. Bezplatné je samozřejmě i periodické opakování školení.

TECHNICKÁ POMOC A KONZULTACE

Potřebujete poradit? Našim zákazníkům nabízíme pomoc při návrhu i stavbě lešení. Kdykoliv se tak můžete obrátit na technickou podporu ALFIX a my Váš problém rádi vyřešíme. Na nás se opravdu můžete spolehnout.

Jsme půjčovna lešení Praha, která Vám zajistí stavební vrátek, hliníkové lešení a další vybavení.