PRAHA PRONÁJEM POJÍZDNÉ
602 63 00 63
PRAHA PRONÁJEM FASÁDNÍ
777 99 00 99
PRAHA PRODEJ
777 55 00 66
BRNO
777 33 00 44
OSTRAVA
777 70 76 30

Služby

Prodej lešení

Zaměřujeme se na prodej lešení ALFIX s cílem vyhovět individuálním potřebám každého zákazníka. Řešení přímo na míru je naší hlavní prioritou, proto jistě i pro Vás připravíme lešení, které Vám bude stoprocentně vyhovovat. V naší nabídce naleznete jak fasádní, tak i pojízdné a modulové lešení, k dispozici je Vám také zastřešení VARIO. Současně Vám pomůžeme také s přípravou lešení, proto Vám ho dopravíme až na Vámi určené místo.

Pronájem lešení

Stavíte nebo rekonstruujete a nemáte vlastní lešení? Potřebujete využít lešení pouze jednorázově? Pak i pro Vás máme řešení. V naší síti firemních a zákaznických půjčoven zajišťujeme pronájem lešení ALFIX. Spolu s ním Vám zajistíme také kompletní servis včetně montáže, demontáže i dopravy. Osobně Vám také zaměříme Vaši stavbu a provedeme cenovou kalkulaci, a to zcela zdarma. Kromě toho nabízíme zajímavé množstevní slevy a bonusy pro stálé zákazníky i dlouhodobé pronájmy.

Školení lešenářů

Zakoupili jste u nás lešení? Pak Vám jako poděkování poskytneme školení, a to opět zcela zdarma. Ano, i proto se náš prodej lešení vyplatí. Školení zajišťujeme na pojízdné lešení ALFIX i fasádní lešení ALFIX. Instruktoři lešenářské techniky jsou Vám k dispozici na všech našich pobočkách, takže stačí si s nimi domluvit termín, který Vám vyhovuje. Bezplatné je samozřejmě i periodické opakování školení.

Technická pomoc a konzultace

Potřebujete poradit? Našim zákazníkům nabízíme pomoc při návrhu i stavbě lešení. Kdykoliv se tak můžete obrátit na technickou podporu ALFIX a my Váš problém rádi vyřešíme. Na nás se opravdu můžete spolehnout.

Jsme půjčovna lešení Praha, která Vám zajistí stavební vrátek, hliníkové lešení a další vybavení.

Nezávazná poptávka - prodej a pronájem lešení