O nás

Společnost ALFIX je v letošním roce na českém trhu již 29 let. Během těchto let se stala partnerem mnoha stavebním firmám a podílela se s nimi na nesčetných stavbách v Čechách i v zahraničí.

Název ALFIX patří k dobře zavedeným pojmům v oblasti lešenářské techniky. Firma ALFIX pracuje nejen s fasádním, modulovým a pojízdným lešením, ale do jejího sortimentu patří také systém provizorního zastřešení VARIO.

Naše hlavní pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, ale také v Bratislavě. Vzhledem k dalším zákaznickým půjčovnám v ostatních městech České republiky a Slovenska, zaručujeme velké pokrytí a dostupnost lešení ALFIX.

Nabízíme veškeré služby v oblasti pronájmu, prodeje lešení a dalšího příslušenství. Naším zákazníkům se snažíme vyhovět ve všech jeho požadavcích a představách a zaručujeme kvalitně odvedenou práci.

Lešení ALFIX, to není jen půjčovna lešení. Poskytujeme například i poradenství a školení lešenářů zdarma. Na našich webových stránkách se dočtete vše potřebné, ať už Vás zajímá hliníkové lešení či lešení pojízdné. Zaměřujeme se také na stavební vrátky, shozy na suť, hliníkové lešení a další. Jsme půjčovna lešení Praha.